Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Skowrony – Oferty sprzedaży i najmu domów na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

112 381 zł69 m² 1 628,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 205 m²

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: udziału w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Bogaczewo

Bogaczewo(Skowrony + 18 km)

950 000 zł136 m² 6 985,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 111 m²

Bogaczewo to miejsce, w którym łatwo zwolnić tempo i złapać oddech. Na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 136 m , położony na działce budowlanej 2111 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzydowo

Brzydowo(Skowrony + 24 km)

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 961 m²

Siedlisko z duszą, pasieką i własnym lasem - Warmia, brzydowo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z historią, położona w miejscowości Brzydowo (gm. Świątki, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bogaczewo

Bogaczewo(Skowrony + 18 km)

300 000 zł90 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Biuro Nieruchomości narie w Morągu oferuje do sprzedaży drewniany domek letniskowy w Bogaczewie gm. Morąg. Domek o pow. 90m2 wybudowany w 2012r. Na parterze salon, sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Krasin

Krasin(Skowrony + 19 km)

1 200 000 zł131,37 m² 9 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Marzysz, aby obcować z naturą? Chcesz stworzyć idealne warunki do życia dla siebie i swojej rodziny? Chciałbyś mieć dom, ale nie chcesz jego budować, tylko wprowadzić się na gotowe? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Strużyna

Strużyna(Skowrony + 8 km)

195 000 zł155 m² 1 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

/oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska położonego w miejscowości Strużyna, gmina Morąg, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Lubomino

Lubomino(Skowrony + 23 km)

289 000 zł200 m² 1 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 370 m²

Oferuję do sprzedaży siedlisko położone w miejscowości Lubomino. Nieruchomość składa się m.in. części budynku mieszkalnego oraz budynków gospodarczych. Dom mieszkalny został podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Nowy Cieszyn

Nowy Cieszyn(Skowrony + 5 km)

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż duża działka 5.000 m2 położona w spokojnej miejscowości Nowy Cieszyn- niedaleko Pasłęka. Działka częściowo ogrodzona i zagospodarowana na rekreacyjną. Idealne miejsce do.